Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره ما

ضمن خوش آمد گویی، ورود به سایت رسمی گروه صنعتی ایزی پایپ را فرصتی مغتنم شمرده و امید داریم در صورتی که شایسته انتخاب شما باشیم، پاسخ این اعتماد را با محصولی، با کیفیت و قیمت مناسب و در خور شان شما مشتری گرامی و به شایسته ترین نحو ممکن بدهیم.

شایسته است یادآوری شود که سر آغاز فعالیت مدیران گروه صنعتی ایزی پایپ به سال ۱۳۷۰ باز میگردد و بدون شک مدیران این مجموعه را میتوان جزو بنیانگذاران و بانیان ورود تکنولوژی ساخت لوله 5 لایه در ایران تلقی نمود که نقش موثر و سازنده ای در بومی سازی این صنعت داشته اند.

 

 

 

ایزی پایپ شرکت ایزی پایپ

لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان از جمله نکات بسیار مهم در ساختمان است که می بایست حتما به صورت کاملا اصولی و حرفه ای صورت گیرد ، در لوله کشی ساختمان ، حتما و حتما رعایت قوانین اصولی و درست لوله کشی ضروری است .

جالب است بدانید که ما با توجه به سابقه خود موارد بسیار متعددی را مشاهده کرده ایم که در آنها لوله کشی ساختمان به درستی انجام نشده بود و نهایتا منجر به یک فاجعه شد چرا که لوله کشی مجدد اولا آسایش و تمرکز ساکنین خانه را از حالت خود خارج می نماید ( به علت این که لوله کش ها دائم در خانه رفت و آمد دارند و محیط خانه یک محیط کاری می گردد.)

ثانیا لوله کشی برای بار دوم نیاز به عملیات تاسیساتی دارد که قطعا با تخریب و از بین رفتن زیبایی معماری خانه همراه بوده و بعضا نیز بار دوم لوله ها می بایست به صورت روکار استفاده شوند و زیبایی ساختمان به کلی دچار نقصان خواهد شد.

  • لوله کشی بر اساس قوانین درج شده در مقررات ملی ساختمان
  • لوله کشی با تکنیک های مجزا برای آب سرد و گرم
  • لوله کشی ساختمان با رعایت اصل افقی بودن لوله ها (بسیار مهم)
  • رعایت موارد جلوگیری از بازگشت آب در لوله ها
  • رعایت نکات مربوط به انقباض و انبساط لوله ها
  • رعایت موارد حفاظت کننده از ترک خوردن سرامیک توسط موج گرمایی درون لوله ها
  • رعایت اصل حفظ زیبایی معماری ساختمان در انجام لوله کشی
  • لوله کشی ساختمان خود را به ما بسپارید
  • ساختمان ۱۱۵ در راستای انجام حرفه ای خدمات ساختمانی لوله کشی ساختمان ، تلاش در جهت استفاده بهینه از ماهرترین استادکاران در زمینه های حرفه ای خود را سرلوحه کار خود قرار داده است .

در این زمینه متذکر شدن این نکته ضروری است که ما بر انجام استاندارد ها با کم ترین هزینه ها تاکید ویژه ای داریم ، چرا که تجربه ما همواره گواه بر این مدعا بوده است که پایبندی به استانداردها ( از جمله استفاده از بهترین شیرآلات و تاسیسات بهداشتی ، رعایت مقررات ملی ساختمان و نشریه های تاسیساتی ) و هم چنین اصول مهم در لوله کشی ساختمان ( اعم از محافظت لوله ها از ضربه و حرارت و … و رعایت قواعد استاندارد در اتصال پمپ و … ) می تواند تا حدود قابل توجهی به کاهش هزینه ها منجر گردد و از دوباره کاری های آینده جلوگیری نماید.

تماس با ما

دفتر فروش : 02126876808

دفتر فروش : 02126876856

همراه : 09122218909

ایمیل: info @ easypipeco.ir

easypipeco.ir : اینستاگرام

نشانی دفتر فروش : پاسداران - برج سفید - طبقه 11 - پلاک 1105

فروشگاه : 02166193864

فروشگاه : 02166193880

همراه : 09128304383

ایمیل: info @ easypipeco.ir

  easypipeco.ir : اینستاگرام 

نشانی فروشگاه  : تهران-بازارآهن شادآباد-بازار بزرگ پارسیان-بلوک دی - پلاک 143